TR

EN

HİZMETLERİMİZ

 

Çakıroğlu Tercüme Ve Danışmanlık Hizmetleri

 

Çakıroğlu Tercüme, Kültürler arası iletişimin büyük önem taşıdığı küreselleşen dünyada profesyonel ve uzman kadrosuyla hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti sunar.

 

Çakıroğlu Tercüme’de, uzman ve deneyimli tercümanlar, İngilizce-Türkçe dillerinde kaliteli ve eksiksiz tercüme yapar.

 

Çakıroğlu Tercüme’de yeminli ve noter onaylı tercümeler yapılmakta, çeşitli uzmanlık alanlarına yönelik metinler tercüme edilmektedir.

 

Güvenilirlik ve hızın yanı sıra müşteri memnuniyeti Çakıroğlu Tercüme’nin odağındaki ilkeleridir.

 

Çakıroğlu Tercüme için metinleri değerlendirirken; kaynak ve hedef dillere hakimiyetin yanı sıra ilgili kültürlerin gereklilikleri de büyük önem taşır. Tercüme yaparken yalnızca dilleri iyi bilmek yeterli değildir; dillerin ait olduğu farklı kültürlerin alt yapısını çözümlemek gereklidir. Bu tutumu ilkesi edinmiş profesyonel tercümanları bünyesinde barındıran büromuzda, her bir çeviriye aynı hassasiyetle yaklaşılır.

 

Farklı tercüme alanlarına yönelik bilgi birikimimizi; hızlı, güvenilir ve kaliteli tercüme becerimizle harmanlar ve yılların deneyimiyle hizmetinize sunarız.

 

Çakıroğlu Tercüme’de yeminli tercümanlarımızca hukuki, patent, ticari, teknik, tıbbi, ve akademik tercümeler yapılmaktadır. Bu alanlarda hem kaynak hem de hedef dilde donanımlı olan tercümanlarımız titizlikle metinleri değerlendirir ve tercümeleriniz en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır.

 

 

Tercüme Hizmetlerimiz

 

Hukuki Tercümeler

Patent Tercümeleri

Ticari Tercümeler

Teknik Tercümeler

Tıbbi Tercümeler

Akademik Tercümeler

Web Sitesi Tercümeleri

 

 

© Ç A K I R O Ğ L U   L T D.

Design by DOU